Deniss Gasiča (Denis Gacicha)

Deniss Gasiča, tehnoloģiju kontroles un elektrotehnikas meistars, strādājis uzņēmumā Schneider Electric Lietuva kopš 2006. gada. Šobrīd viņš ir Schneider Electric Baltics ģenerāldirektors. Pabeidzis Kauņas Tehnoloģiju Universitāti un Dublinas Tehnoloģiju institūtu.

Schneider Electric ir multinacionāls Eiropas uzņēmums, kas piedāvā enerģijas un automatizācijas digitālos risinājumus efektivitātei un ilgtspējībai. Uzņēmuma piedāvājums attiecas uz mājām, ēkām, datu centriem, infrastruktūru un industrijām, tas apvieno enerģijas tehnoloģijas, automatizāciju reāllaikā, programmatūru un pakalpojumus.

Schneider Electric ik gadu investē 5% no tā pamatdarbības ienākumiem pētniecībā un inovācijās. Ticot tam, ka ilgtspējīga attīstība ir iespējama jau šodien, uzņēmums ir apņēmies visās savās uzņēmējdarbības ķēdēs izmantot tikai atjaunojamu enerģiju un samazināt CO2 izmešus līdz nullei laika posmā līdz 2030. gadam. Enerģijas efektivitāte un ilgtspējība ir iespējama un sasniedzama ikvienā darbības jomā jau tagad.

Schneider Electric Baltijas valstīs ir biroji Viļņā, Rīgā un Tallinā un Smart Factory Schneider Electric “Lexel Fabrika“ ar vairāk nekā 350 darbiniekiem atrodas Rīgā, Latvijā.

Daudzas industrijas Baltijas valstīs šobrīd piedzīvo digitālu transformāciju. Kamēr uzņēmumiem vēl joprojām trūkst konceptuālas pieejas un ilgtermiņa stratēģijas digitalizācijas attīstībai, IoT risinājumi – ceturtā industriālā revolūcija – jau ir ceļā. Baltijas valstīs uzņēmumi investē risinājumos, kas padara iespējamu efektīvu enerģijas patēriņu un CO2 izmešu samazināšanu.

Papildus tam, Deniss pārstāv Schneider Electric vairākās asociācijās un kopās, piemēram, Francijas–Lietuvas tirdzniecības palāta, NETA (Nacionālā Elektrotehnikas Biznesa Asociācija), Lietuvas LNG kopa, Structum “Smart City“ un Litbioma (Lietuvas Biomasas Asociācija).